OFERTA DLA FIRM

 

W zakres naszych usług wchodzą między innymi: opieka nad sprzętem komputerowym, instalacje, konfiguracje, modernizacje, naprawy oraz szkolenia. Instalujemy oprogramowanie w komputerach już posiadanych lub zakupionych w innych firmach, dokonujemy również modernizacji starszego sprzętu. Na życzenie Państwa sporządzamy ofertę cenową, kalkulację kosztów z uwzględnieniem Państwa potrzeb.

Klientom dla których prawidłowość i ciągłość działania sprzętu ma charakter priorytetowy polecamy podpisanie umowy serwisowej (stała miesięczna opłata w wysokości uzależnionej głównie od ilości komputerów w placówce) zapewniającej m.in. stałe wsparcie Klienta, przejęcie odpowiedzialności za działanie struktury informatycznej w firmie oraz dodatkowe usługi takie jak gwarancja czasu reakcji, czyszczenie sprzętu komputerowego, audyty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa przechowywanych danych oraz dostępu do systemu, backupy baz danych, całodobowe wsparcie informatyczne - wszystkie te i inne usługi zawarte są w umowie serwisowej i nie są w tym przypadku dodatkowo płatne.

W celu zwiększenia atrakcyjności i kompleksowości wprowadziliśmy do naszej oferty również szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do komputerów i drukarek w bardzo atrakcyjnych wynegocjowanych z dostawcami cenach.

 

 

 

SZYBKI KONTAKT

    501-809-003
  biuro@inga-soft.pl
     

 

Copyright © 2010-2015 INGA-SOFT.
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Kreacja: DM Studio